Saturday, May 2, 2020

'Igrači imaju pravo na državnu pomoć, izgubili su pola plaće'

Naši igrači su ostali bez 50 posto plaće zbog krize , razumijem ih u odluci da su tražili državnu pomoć, a mi ćemo državi uplatiti 10 milijuna eura PDV-a za stadion, kaže prvi čovjek Osijeka Meštrović

source https://www.24sata.hr/sport/igraci-imaju-pravo-na-drzavnu-pomoc-izgubili-su-pola-place-690812

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline